Kupony rabatowe
 
WMF

WMF to niemiecka marka, która od ponad 150 lat podbija światowe rynki produktami wyróżniającymi się wysoką jakością zastosowanych surowców oraz elegancką, ponadczasową formą . Założona w 1853 roku firma jest międzynarodowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. Firmie od samego początku przyświeca filozofia ustanawiania nowych trendów i standardów codziennego życia, dlatego u podstaw sukcesu koncernu leży konsekwentna polityka dotycząca produktów, które wyróżniają się na świecie. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców.

Marka, współpracując ze słynnymi projektantami, otrzymała wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień m. in: Designpreis, Good Design, Reddot Award, Product Design Awards, XVII Premio Compasso d'Oro ADI czy Design Plus.
Firma wielokrotnie zmieniała główną siedzibę. Było to spowodowane również czynnikami zewnętrznymi jak II wojna światowa, ale przede wszystkim rozwojem firmy. Aktualnie główna siedziba koncernu znajduje się Geislingen. WMF Grupa składa się z 10 marek i jest obecna w 24 krajach na całym świecie. Produkty WMF można znaleźć w ponad 200 sklepach należących do firmy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a także licznych sklepach internetowych

 
ilość wierszy:
sortuj wg
 3254 wyników dla


Podpis(kto dodał‚ opinie)
Tytuł
Opis
 Diadem Plus - garnek do mleka - test WMF
 adamwz4 2017-11-06 12:45:39.0
Ponoć WMF ma fajne produktu więc chciałem przetestować – nie miałem potrzeby kupować całego zestawu więc padło na rzecz dla mnie potrzebna której nie miałem a mogłaby się przydać tj Garnek do Mleka. Padło na model Diadem Plus 1,8 L. Trudno ocenic coś takiego jak garnek ale faktycznie dobrze wykonany materiał z wyższej półki i chyba bedzie na wiecnoćć – bo to najlepssze co można o nim napisać – do nieczego się nie można pczyczepić. Widaż że został specjalnie zaprojektowany do mleka i jest to teraz perełka w stosunku do innych garnkó któe posiadamy w domu. Zakup zdecydowanie zachęcił mnie do rozważenia wymiany pozostałych garnków też na WMF coś z tej serii. Cena trochę wysoka ale jeżeli coś się kupuje na lata to tee garnki raczej do takcih należą.