Dbanie o poufność i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym, że już 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO), chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w jjaba.pl szanujemy prywatność naszych Klientów i Użytkowników Serwisu, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: https://www.jjaba.pl /help/RODO-INFO-46.jsf

Co dokładnie znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności sklepu internetowego jjaba.pl?
1. Informację o nas, czyli Administratorze danych osobowych Klientów sklepu internetowego jjaba.pl
2. Informację o tym jak możecie Państwo skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych.
3. Dowiecie się, że zabezpieczamy dane osobowe dokładając największej staranności.
4. Uzyskacie informacje o celu, podstawie i zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.
5. Znajdziecie informację komu udostępniamy lub możemy udostępniać dane osobowe.
6. Uzyskacie informację o tym, jak długo będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe.
7. Dowiecie się w szczególności o swoich prawach, o tym że macie prawo żądać od nas jako Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i że możecie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych do celów marketingu lub z uwagi na swoją szczególną sytuację, że możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych niezgodnie z prawem a także, że w każdej chwili macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą wcześniej wyraziliście.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Pozdrawiamy, jjaba.pl

 O nas

jjaba – działa jako sklep internetowy od 2008 roku. Zgromadziliśmy olbrzymi doświadczenie w zakresie sprzedaży internetowej. W sposób ciągły doskonalimy nasze procesy tak aby jak najlepiej świadczyć usługi naszym Klientom.

Tylko dobre produkty w dobrej cenie

Naszym celem jest zaprezentowanie naszym Klientom sprawdzonych przez nas produktów w dobrej cenie. Nasi eksperci specjalnie dobierają najbardziej sprawdzone towary tak aby sprawiały one zadowolenie naszym Klientom.

Bogata oferta

Stale rozbudowujemy naszą tak aby naszym Klientom oferować zarówno sprawdzone produktu jak i ciekawe nowości pojawiające się na rynku.

Zakupy bez ryzyka

Dzięki najnowszej technologii zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji i ochronę danych osobowych. Do 99,50% przesyłek wysłanych towarów w 2014 roku nie zgłoszono żadnych reklamacji.

Dostawy gratis

Oferujemy towary w atrakcyjnych cenach - niższych od rynkowych i internetowych. Bardzo często oferujemy darmową wysyłkę naszych towarów.

Wyjątkowe promocje

W każdym tygodniu znajdziesz u nas kilkanaście promocji. Zamów newsletter, aby ich nie przegapić!

Aktualne informacje

Codziennie aktualizujemy listy bestsellerów, nowości i zapowiedzi. Publikujemy szczegółowe opisy towarów, fragmenty książek i utworów muzycznych, recenzje prasowe. Zamów newsletter dla kategorii, które Cię interesują!

Formularz obsługi klienta - zadaj pytanie
*
*
*
*
*