Dbanie o poufność i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym, że już 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO), chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w jjaba.pl szanujemy prywatność naszych Klientów i Użytkowników Serwisu, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: https://www.jjaba.pl /help/RODO-INFO-46.jsf

Co dokładnie znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności sklepu internetowego jjaba.pl?
1. Informację o nas, czyli Administratorze danych osobowych Klientów sklepu internetowego jjaba.pl
2. Informację o tym jak możecie Państwo skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych.
3. Dowiecie się, że zabezpieczamy dane osobowe dokładając największej staranności.
4. Uzyskacie informacje o celu, podstawie i zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.
5. Znajdziecie informację komu udostępniamy lub możemy udostępniać dane osobowe.
6. Uzyskacie informację o tym, jak długo będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe.
7. Dowiecie się w szczególności o swoich prawach, o tym że macie prawo żądać od nas jako Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i że możecie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych do celów marketingu lub z uwagi na swoją szczególną sytuację, że możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych niezgodnie z prawem a także, że w każdej chwili macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą wcześniej wyraziliście.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Pozdrawiamy, jjaba.pl

Sherpa 160 Śpiwór Hannah  
ID:569 :Sherpa 160 EAN:8591203843621

Dress blues/graphite 195L 479.0 PLN 311.35 PLN : 3

Wild dove 195L 479.0 PLN 311.35 PLN : 1
:
2 lata
:
 
:
:
311.35  PLN
:
167.65 PLN
35 %
:
311.35 PLN
 
Sherpa 160
HANNAH
479.0 PLN  311.35 PLN
Sherpa 160
HANNAH
479.0 PLN  311.35 PLN
Suszarka na pranie łazienkowa, rozciągana
Brabantia
198.0 PLN  138.6 PLN
Suszarka ogrodowa na pranie Compact, mocowanie do betonu
Brabantia
284.0 PLN  198.8 PLN
Suszarka ogrodowa na pranie Compact, mocowanie do betonu
Brabantia
346.0 PLN  242.2 PLN
Suszarka ogrodowa na pranie Topspinner, nie zawiera mocowania
Brabantia
360.0 PLN  252.0 PLN
Suszarka ogrodowa na pranie Compact, mocowanie do betonu
Brabantia
374.0 PLN  261.8 PLN
Sherpa 160

Hannah Sherpa 160 został przygotowany dla osób poszukujących stosunkowo niedużego i lekkiego śpiwora, który jednak doskonale sprawdzi się w temperaturach tylko nieznacznie powyżej zera. Idealny na wszelkie wiosenne i jesienne wypady na szlak, gdzie oprócz bardzo wydajnej izolacji, doskonale sprawdzi się również jego niska wrażliwość na wilgoć. Dzięki temu idealnie sprawdzi się nawet podczas mglistej i wilgotnej aury zapewniając warunki do komfortowego snu. Drugi najcieplejszy w ofercie marki Hannah śpiwór to doskonały wybór dla wszystkich osób chcących ograniczyć bagaż, a jednocześnie wymagających dobrej izolacji termicznej w każdych warunkach.

Śpiwór z posiada dobrze oceniane  wypełnieniem Primaloft Black, któredoskonale sprawdzi się podczas górskiego trekkingu oraz wycieczek od wiosny do jesieni. Za zapewnianie optymalnych warunków odpowiada najwyższej jakości ocieplina Primaloft® Black, używana jedynie w najlepszym sprzęcie i odzieży turystycznej. Jest ona lekka i zajmuje niewiele miejsca po spakowaniu a jej ważną cechą jest niska wrażliwość na zawilgocenie.

Zastosowany materiał zewnętrzny jest dość cienki, co pomaga w utrzymaniu jego niskiej wagi i pakowności. Jednocześnie posiada podwyższoną wytrzymałość aby doskonale spisać się w trudnych warunkach panujących na szlaku. Takie połączenie gwarantuje dużą żywotność śpiwora podczas licznych wyjazdów. Materiał wewnętrzny to z kolei przyjemny w dotyku poliester, którego głównym zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu spania.

W Hannah Sherpa 160 pojawiają techniczne elementy. Kaptur posiada anatomiczne dopasowanie do głowy, dzięki czemu świetnie osłania ja przed szybkim wyziębieniem. Może on być łatwo regulowany za pomocą jednej ręki, umieszczonym w nim ściągaczem. Przed szybką utratą ciepła chroni również kołnierz termiczny, świetnie wytyczający granicę pomiędzy zimnym i ciepłym powietrzem. Cały śpiwór posiada anatomiczny kształt mumii. Jest on szerszy w górnej części i lekko zwężany w nogach, gwarantując lepsze dopasowanie do sylwetki, a zarazem szybsze nagrzewanie wnętrza podczas zimnego wieczoru.

Dostęp do wnętrza śpiwora Hannah Sherpa 160 możliwy jest dzięki niezawodnemu, dwubiegowemu zamkowi, który w wyższych temperaturach pozwoli wydatnie zwiększyć wentylację. Specjalna patka zapobiega łatwemu przycinaniu materiału w trakcie jego zasuwania. Umieszczona wewnątrz kieszonka stanowi idealne miejsce na najpotrzebniejsze drobiazgi.

Do śpiwora załączono również funkcjonalny worek kompresyjny, któy pozwala skutecznie zmniejszyć rozmiary śpiwora przed jego włożeniem do plecaka. Wszyte na końcu pętelki umożliwią z kolei rozwieszenie śpiwora w trakcie wietrzenia, po powrocie z wyprawy.

Najważniejsze cechy:
Wypełnienie stanowi niezawodna ocieplina Primaloft® Black;
Zastosowanie podwójnej warstwy ociepliny zapewnia bardzo dobre właściwości izolacyjne;
Anatomiczny kształt;
Możliwość regulacji kaptura jedną ręką;
Dwubiegowy zamek z patką;
Zabezpieczenie zmniejszające ryzyko przycięcia materiału zamkiem;
Pętle do powieszenia śpiwora;
Wewnętrzna kieszonka na drobiazgi;
Worek kompresyjny w zestawie;

Wymiary po rozłożeniu: ok. 230 × 80 × 55 cm (wersja 195), ok. 210 × 80 × 55 cm (wersja 180)

Zakres temperatur (wg normy EN13537):
Temp.max     Temp. komfortu     Temp. limit     Temp. ekstremalna
+16°C     +6°C     +1°C     -14°C
PrimaLoft® to materiały izolacyjne zaprojektowane zostały początkowo na użytek armii amerykańskiej – głównym celem było odkrycie materiału równie ciepłego jak puch, ale anty-alergicznego i całkowicie odpornego na grzyby i bakterie. Ekstremalnie lekkie i miękkie włóka PrimaLoft® zawierają w sobie miliony kanalików powietrza zamkniętych w drobną siateczkę. Syntetyczne włókna chłoną 3 razy mniej wody, dają 15% więcej ciepła kiedy są suche i 24% kiedy są wilgotne w porównaniu z konkurencyjnymi wypełnieniami syntetycznymi.
Kształt:     Mumia
Kołnierz termiczny:     V
Listwa termiczna:     V
Materiał wew.:     290T Micro Poliester
Materiał zew.:     40D 290T Nylon R/S WR
Na wzrost do:     ok. 180 cm (wersja 180) / ok. 195 cm (wersja 195)
Test EN 13537:     V
Waga całkowita:     ok. 1240 g (rozm. 180 wraz z pokrowcem); ok. 1300 g (rozm. 195 wraz z pokrowcem)
Wypełnienie:     Primaloft Black 2 x 80 g
Waga wypełnienia:     ---
Wymiary pakunku:     ok. 34 x ø19 cm (rozmiar 180); ok. 35 x ø20 cm (rozmiar 195)
Zakres temperatur:     +6°C / +1°C / -14°C
Nazwa Wartość
 Kształt  Mumia
 Zakres temperatur  +6°C / +1°C / -14°C
 Waga  1300 g
 Wymiary po rozłożeniu  230 × 80 × 55 cm
 Wymiary pakunku  35 x ø20 cm
 Zwrost do  195 cm