Dbanie o poufność i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym, że już 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO), chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w jjaba.pl szanujemy prywatność naszych Klientów i Użytkowników Serwisu, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: https://www.jjaba.pl /help/RODO-INFO-46.jsf

Co dokładnie znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności sklepu internetowego jjaba.pl?
1. Informację o nas, czyli Administratorze danych osobowych Klientów sklepu internetowego jjaba.pl
2. Informację o tym jak możecie Państwo skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych.
3. Dowiecie się, że zabezpieczamy dane osobowe dokładając największej staranności.
4. Uzyskacie informacje o celu, podstawie i zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych.
5. Znajdziecie informację komu udostępniamy lub możemy udostępniać dane osobowe.
6. Uzyskacie informację o tym, jak długo będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe.
7. Dowiecie się w szczególności o swoich prawach, o tym że macie prawo żądać od nas jako Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i że możecie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych do celów marketingu lub z uwagi na swoją szczególną sytuację, że możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na przetwarzanie danych osobowych niezgodnie z prawem a także, że w każdej chwili macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą wcześniej wyraziliście.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Pozdrawiamy, jjaba.pl

Sherpa 300 195L Śpiwór Hannah  
ID:564 :Sherpa 300 EAN:8591203843652
:
Anthracite/graphite 195L
:
2 lata
:
Wysyłka 24h
:
:
489.0 PLN
317.85  PLN
:
171.15 PLN
35 %
:
317.85 PLN
 
Produkt wycofany z ofertyArrant 3
HANNAH
599.0 PLN  389.35 PLN
Tycoon 2
HANNAH
339.0 PLN  220.35 PLN
Tycoon 3
HANNAH
389.0 PLN  252.85 PLN
Tycoon 4
HANNAH
439.0 PLN  285.35 PLN
Covert 2
HANNAH
899.0 PLN  584.35 PLN
Covert 3
HANNAH
959.0 PLN  623.35 PLN
Serak 3
HANNAH
919.0 PLN  597.35 PLN
Hannah Sherpa 300

Hannah Sherpa 300 to najcieplejszy model w ofercie producenta Hannah. Jego celem jest komfortowy sen w czasie zimniejszej części roku.

Firma Hannah posiada już spore doświadczenie nie tylko w produkcji odzieży technicznej, ale również ekwipunku turystycznego, który jest z chęcią wybierany zarówno na wycieczki po szlakach, jak i dłuższe, wymagające planowania wyprawy. Model Sherpa 300 to bardzo dobry śpiwór dla wszystkich miłośników wypraw poza sezonem letnim. Idealnie sprawdzi się w niższych temperaturach, nawet lekko poniżej zera stopni, umożliwiając wygodny sen.

W śpiworze zastosowano renomowaną ocieplinę Primaloft® Black, którą wykorzystuje się w wysokiej jakości sprzęcie i odzieży turystycznej. Jest ona stosunkowo lekka i można ją spakować do niewielkich rozmiarów na czas transportu. Zapewnia przy tym bardzo dobrą izolację termiczną, świetnie odgradzając od niskich temperatur na zewnątrz. Odpowiadają za to syntetyczne włókna przytrzymujące nagrzane powietrze. Dużą zaletą tego wypełnienia jest również niska wrażliwość na zawilgocenie, dzięki czemu śpiwór sprawdzi się w szerszym zakresie warunków atmosferycznych. Podwójna warstwa ociepliny gwarantuje wysoki stopień izolacji od zimnego powietrza znajdującego się na zewnątrz.

Zewnętrzny materiał jest stosunkowo cienki, aby zapewnić dużą pakowność śpiwora, a jednocześnie wytrzymały, aby sprawdził się podczas częstych wyjazdów w trudnym terenie. Wnętrze to przyjemny w dotyku materiał poliestrowy, który odpowiada za komfort snu.

Śpiwór wyprawowy Hannah Sherpa 300 posiada anatomiczny kształt. Jest on szerszy w górnej części i lekko zwężany w nogach, gwarantując lepsze dopasowanie do sylwetki, a zarazem szybsze nagrzewanie wnętrza podczas zimnego wieczoru. Mocno dopasowany kaptur świetnie osłania głowę przed szybkim wyziębieniem. Możliwość regulacji ściągacza jedną ręką pozwala optymalnie go zaciągnąć w pozycji leżącej. Straty ciepła zmniejsza również kołnierz termiczny, który stanowi pewną barierę odgradzającą ciepłe i zimne powietrze.

Model Hannah Sherpa 300 otwierany jest za pomocą niezawodnego, dwubiegowego zamka , który w wyższych temperaturach pozwoli na odpowiednią wentylację. Specjalna patka zapobiega łatwemu przycinaniu materiału w trakcie jego zasuwania. W trakcie snu w namiocie pomocna okaże się również wewnętrzna kieszonka, która pomieści np. zegarek czy niewielką czołówkę.

Śpiwór posiada również wszystkie niezbędne dodatki. Załączony worek kompresyjny pozwala skutecznie zmniejszyć rozmiary śpiwora przed jego włożeniem do plecaka. Wszyte na końcu pętelki pozwolą z kolei na rozwieszenie śpiwora w trakcie wietrzenia, po powrocie z wyprawy.

Najważniejsze cechy:
Wypełnienie stanowi niezawodna ocieplina Primaloft® Black;
Zastosowanie podwójnej warstwy ociepliny zapewnia świetne właściwości izolacyjne;
Anatomiczny kształt;
Możliwość regulacji kaptura jedną ręką;
Dwubiegowy zamek z patką;
Zabezpieczenie zmniejszające ryzyko przycięcia materiału zamkiem;
Pętle do powieszenia śpiwora;
Wewnętrzna kieszonka na drobiazgi;
Worek kompresyjny w zestawie;

Wymiary po rozłożeniu: ok. 230 × 80 × 55 cm

Zakres temperatur (wg normy EN13537):
Temp.max     Temp. komfortu     Temp. limit     Temp. ekstremalna
+12°C     +2°C     -4°C     -20°C
PrimaLoft® to materiały izolacyjne zaprojektowane zostały początkowo na użytek armii amerykańskiej – głównym celem było odkrycie materiału równie ciepłego jak puch, ale anty-alergicznego i całkowicie odpornego na grzyby i bakterie. Ekstremalnie lekkie i miękkie włóka PrimaLoft® zawierają w sobie miliony kanalików powietrza zamkniętych w drobną siateczkę. Syntetyczne włókna chłoną 3 razy mniej wody, dają 15% więcej ciepła kiedy są suche i 24% kiedy są wilgotne w porównaniu z konkurencyjnymi wypełnieniami.
Kształt:     Mumia
Kołnierz termiczny:     V
Listwa termiczna:     V
Materiał wew.:     290T Micro Poliester
Materiał zew.:     40D 290T Nylon R/S WR
Na wzrost do:     ok. 195cm
Test EN 13537:     V
Waga całkowita:     ok. 1880 g wraz z pokrowcem (rozm. 195)
Wypełnienie:     Primaloft Black 1 x 170 + 1 x 130 g
Waga wypełnienia:     ---
Wymiary pakunku:     ok. 39 x ø23 cm (rozm. 195)
Zakres temperatur:     +2°C / -4°C / -20°C
Nazwa Wartość
Kształt Mumia
Zakres temperatur +2°C / -4°C / -20°C
Waga 1880 g wraz z pokrowcem
Wymiary po rozłożeniu 230 × 80 × 55 cm
Wymiary pakunku 39 x ø23 cm
Zwrost do 195cm